Nasze projekty

Nasze projekty

Nasze główne projekty to:

CITY TRAIL

Największy przełajowy cykl w Polsce. 6 miesięcy, 10 lokalizacji, 60 biegów, 10 000 uczestników. Zawsze 5km.  Zaczynaliśmy w 2010 roku w Poznaniu. Od 2012 cykl ma skalę ogólnopolską. Aktualnie odbywa się w: Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. każdemu z biegów towarzyszą zawody dla najmłodszych - CITY TRAIL Junior.

Chudy Wawrzyniec

Kultowy ultramaraton w Beskidzie Żywieckim. Jedyny bieg górski w Polsce, w którym o dystansie zawodnicy decydują dopiero na trasie - po 40 km. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2012 roku, a pierwsza przez nas organizowana - w 2019.

TriCity TRAIL

Bieg ultra w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. 80km, start w Gdańsku, meta w Wejherowie. Imprezą towarzyszącą jest przełajowy TriCity Trail Półmaraton. W 2015 roku odbyła się pierwsza edycja.

Bieg Lwa

To półmaraton, który organizujemy w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Ze względu na wielkość miasta, bieg jest limitowany i może w nim startować tylko 1111 osób. Tylko, bo chętnych co roku jest znacznie więcej - zapisy kończą się po kilkudziesięciu godzinach! Imprezami towarzyszącymi są bieg na 7km - Pogoń za Lwem, biegi dla dzieci oraz sztafety szkolne i sztafety pokoleń. 

Triathlon Lwa

Triathlon Lwa odbywa się w Lusowie, w województwie wielkopolskim. Pierwsza edycja odbyła się w 2014 roku. To projekt, który ciągle dopracowujemy ;)