Justyna Grzywaczewska

PR&Event Manager
Dziennikarka
Politolog

tel.: 691 82 12 42

Mam 32 lata, biegam od 19. Łatwo policzyć, że więcej niż połowa mojego życia jest związana z bieganiem. Przez 9 lat trenowałam 6-7 razy w tygodniu. Kilka lat startowałam na dystansie 400 metrów, potem skakałam w dal. Aktualnie startuję głównie w biegach ulicznych i górskich, a trening biegowy uzupełniam rowerowym i siłowym. Bieganie od początku dawało mi ogromną frajdę z wysiłku, piękne uczucie zmęczenia. Dzięki bieganiu poznałam mnóstwo osób, zdobyłam wiele cennych doświadczeń. Bieganie wykształciło mój charakter. Nauczyło mnie, że zawsze trzeba biec do końca i dopiero za linią mety możesz zwolnić, odpuścić. Nie tylko w bieganiu, ale także w życiu.

Początkowo nie planowałam łączenia pasji z pracą - wręcz przeciwnie, treningi biegowe traktowałam jako hobby, nie myślałam żeby studiować na AWF i poza godzinami spędzonymi na stadionie, czy hali sportowej, nie chciałam myśleć o bieganiu. Dlatego wybrałam studia politologiczne, ze specjalizacją związaną z marketingiem. Tuż po maturze zaczęłam też pracę w lokalnej gazecie w Lublinie. Tak zaczęła się moja przygoda z dziennikarstwem. W kilka lat udało mi się zdobyć doświadczenie pracując w Polskiej Agencji Prasowej, Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia, serwisie biegowym Polska Biega należącym do Agory, a także TVP Lublin. Współpracowałam także z portalami MagazynBieganie.pl oraz MaratonyPolskie.pl.

Na trzecim roku studiów zdecydowałam, że czas zakończyć przygodę z bieganiem na stadionie, pod okiem trenera. Miałam coraz więcej zajęć poza sportowych – studia, praca w gazecie, a następnie w fundacji organizującej treningi i zawody biegowe – dzień kurczył się niesamowicie. Z czegoś musiałam zrezygnować, a ponieważ sukcesów sportowych dających perspektywy rozwoju nie było, padło na bieganie. To wtedy zaczęłam zdobywać nowe doświadczenie – w organizacji imprez biegowych. To aktualnie moje główne zajęcie - obsługuję imprezy biegowe, zajmuję się także ich promocją. Staram się jednak nie zaprzepaścić lat poświęconych dziennikarstwu, dlatego współpracuję z biegowymi mediami. I przede wszystkim prowadzę swoją firmę - Create Your Way.

Odkąd przestałam trenować w klubie i startować na bieżni, rozpoczęłam kolejny etap biegowej pasji. Zaczęłam startować w biegach ulicznych, a od 2015 roku również w górskich. Tak naprawdę z należytym zaangażowaniem trenuję od jesieni 2014 roku. Moim największym marzeniem jest być sprawną i zdrową do końca dni. Cieszę się każdym aktywnym dniem! 

Piotr Książkiewicz

Trener lekkiej atletyki
Sport Events Manager
Sport consulting

tel.: 784 483 813

Pochodzę z Wągrowca, tam zaczęła się moja przygoda z bieganiem. Trenuję z przerwami (krótkimi) od listopada 2004. Czym jest dla mnie bieganie? To z pewnością pozytywny element mojego życia. Coś, co w znacznym stopniu wyznacza ścieżki, którymi podążam, określa marzenia i plany na przyszłość. Dzięki temu, że zacząłem biegać, poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trenerem II-klasy lekkiej atletyki, organizuję ogólnopolski cykl biegów CITY TRAIL i praktycznie w każdy weekend spotkać można mnie na zawodach sportowych.

Data urodzenia: 09.10.1987

Wzrost: 175
Waga: 60

Rekordy życiowe:

Ulica:
maraton – 02:39:56 (2015, Hamburg)
półmaraton – 01:13:45 (2015, Poznań)
10km – 00:32:58 (2016, Poznań)

Stadion:
3000m – 09:05,82 (2011, Poznań)
1500m – 04:08,71 (2011, Poznań)
1000m – 02:47,00 (2013, Warszawa)
400m – 00:56,44 (2005, Wągrowiec)