Co robimy

Co robimy

O projektach zawodowych możesz przeczytać w innych miejscach na tej stronie. W tym chcemy pokazać, że bieganie to przede wszystkim nasza ogromna pasja. 

Startujemy w zawodach biegowych w całej Polsce i nie tylko. Starty uliczne traktujemy jako możliwość sprawdzenia swoich możliwości i przesuwania granic. Jako motywację do ciężkiego, zimowego treningu. Jako przyjemność - w końcu bieganie z prędkością kilkunastu kilometrów na godzinę to uczucie warte wielu litrów wylanego potu ;) 

Bieganie w górach to jest to, co oboje kochamy najbardziej. Zapierające dech w piersiach widoki w Alpach. Wschody i zachody słońca nad szczytami Tatr. Gwiazdy obserwowane w Dolinie Pięciu Stawów. Totalne zmęczenie po zawodach, które odbiera siły i chęci do tego, by zjeść cokolwiek. Kochamy to! Dlatego odsunęliśmy na bok ambicje, przez które chcielibyśmy osiągać więcej w biegach ulicznych i zdecydowaliśmy się startować również w górach. Zresztą tak naprawdę nie jest pewne, że koncentrując się wyłącznie na startach ulicznych, osiągalibyśmy więcej. 

Nie unikamy imprez na bieżni, traktując je jako świetny trening, okazję do szlifowania szybkości, sprawdzian fizyczny i psychiczny - podczas krótkich (w porównaniu np. z biegami ultra w górach) startów na bieżni nie ma czasu na złapanie oddechu, świezości w nogach. Owszem ustalasz strategię, ale nie kalkulujesz. Dajesz z siebie 100 procent. Od startu do mety.

Sport, a przede wszystkim bieganie to nasza codzienność. Nasz styl życia. Nie ukrywamy, że większość naszych decyzji podejmujemy z myślą o bieganiu. Wakacje - zawsze na biegowo! Mieszkanie - koniecznie blisko lasu, albo chociaż parku, czy ścieżki biegowej. Śniadanie, obiad - dopasowane do treningu w danym dniu. Czy nas to męczy? Nie! Nie traktujemy takiego życia jako podporządkowanego bieganiu. Jest zgodne z naszymi potrzebami. Jeśli kiedyś stwierdzimy, że taki styl życia staje się uciążliwy - pewnie coś zmienimy. Bo nie chcemy żyć wbrew sobie. Create Your Way! Sam kreuj swoje życie! Kieruj swoi życiem tak, by Cię cieszyło i dawało satysfakcję! Żyjemy zgodnie z tymi hasłami :)